INT VETERAN RALLYE KUTNÁ HORA

Napsali o nás

Foto: Historická vozidla zdolávala trať do vrchu Kaňk, program pokračuje na Palackého náměstí

25.11.2014 | Kutná Hora - Šestý ročník mezinárodního závodu historických vozidel odstartoval v sobotu 16. srpna dopoledne v Kutné Hoře. Závody jsou doprovázeny bohatým kulturním programem na Palackého náměstí v Kutné Hoře.

Číst více...

Foto: Vítězství ve Veteran Rallye Kutná Hora získal domácí Antonín Novák

19.08.2014 | Kutná Hora - Vítězem šestého ročníku Veteran Rallye Kutná Hora se stal Kutnohořan Antonín Novák. Navázal tak na svůj úspěch z roku 2012, kdy celé soutěži kraloval. Letošního ročníku se zúčastnilo 43 historických vozidel.

Číst více...

Obrazem: Při závodech v Kutné Hoře se veteráni potýkali se smyky

17.08.2014 | Kutná Hora – Staré vozy z počátku minulého století, řidiči v kloboucích a dámy s paraplaty. Tak vypadaly posádky v některých případech i devadesátiletých automobilů, mezi kterými nechyběly vozy značky Fiat, Škoda, Wikov, ale i Cadillac nebo Rolls Royce.

Číst více...

Obrazem: Veteráni vyjeli opět do ulic Kutné Hory

18.08.2013 | KUTNÁ HORA - Desítky historických automobilů zaplnily ulice Kutné Hory. Od desíti hodin tu v sobotu poprvé odstartovali závodníci veteránského závodu INT Veteran Rallye do vrchu Kaňku. Na akci nechyběly i stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program.

Číst více...

Krása, luxus, elegance: Kutná Hora hostila Int. Veteran rallye

18.08.2013 | Kutná Hora – Ulice stříbrného města se o víkendu proměnily v encyklopedii automobilové historie. Konal se tam totiž 5. ročník International Veteran rallye. Na dvoudenní setkání historických automobilů si našlo cestu celkem třicet pět posádek z pěti zemí.

Číst více...

Obrazem: Automobilová klasika zaplavila Kutnou horu, začala INT Veteran Rallye 2013

17.08.2013 | Už od pátku se sjížděly vozy s rokem narození 1936 a méně, aby se v sobotu postavily na start závodu do vrchu Kaňk. Prvního závodníka vypustila na trať ředitelka závodu Andrea Güttlerová krátce po desáté hodině dopoledne. Dvoudenní program pokračuje doprovodnými akcemi na Palackého náměstí.

Číst více...

Letošní ročník INT Veteran Rallye Kutná Hora je ve znamení změn

06.08.2013 | Kutná Hora - Před pěti lety se rozhodla jedna dáma navázat na minulost a začala pořádat v Kutné Hoře Mezinárodní závod historických vozidel do vrchu Kaňk. Začátky nebyly jednoduché, ale dnes v pořadí pátý ročník INT Veteran Rallye Kutná Hora& Srpnové hodování patří mezi největší akce v Kutné Hoře. Startovní pole je rok od roku zajímavější a program bohatší. O tom, co se chystá na víkend 17. -18. 8. 2013 v Kutné Hoře jsem se bavila s ředitelkou závodu Andreou Güttlerovou.

Číst více...

Fotogalerie: Staré veterány dobývaly Kaňk, zatímco lidé se učili o kvalitě

18.08.2012 | Kutná Hora – Mnoho starých automobilových veteránů se objevilo o víkendu v uličkách Kutné Hory. Společně s nimi na Palackého náměstí vyrostly stánky propagující zdravou výživu a pódium, kde se různí interpreti starali o zábavu čtvrtého ročníku mezinárodního závodu INT veterán Rally a Srpnového hodování v Kutné Hoře.

Číst více...

Rozhovor s ředitelkou závodu INT Veteran Rallye Kutná Hora Andreou Güttlerovou

31.07.2012 | Kutná Hora - INT Veteran Rallye & Srpnové hodování v Kutné Hoře je již tradičním závodem historických vozidel s mezinárodní účastí. Ve dnech 18. – 19. 8. 2012 zde ve IV. ročníku změří své síly automobily vyrobené do roku 1940. O akci jsme si povídali s Andreou Güttlerovou, ředitelkou závodu.

Číst více...

Fotogalerie: Nejkrásnější veterán byl z Kutné Hory

21.08.2011 | Kutná Hora - Třetí ročník znovuobnovené Int veteran rallye se konal v Kutné Hoře o víkendu.

Číst více...

Závody historických vozidel do vrchu Kaňk

20.08.2011 | Starobylé město Kutná Hora třetím rokem hostí tento reprezentativní podnik. Město, pyšnící se zapsáním do seznamu UNESCO, stará auta vyrobená do roku 1940 příjemně oživila. Všichni účastníci byli pečlivě vybrání odbornou komisí a na start se postavila čtyřicítka automobilů, což byla zhruba polovina z přihlášených vozů.

Číst více...

Auta ze 30. let zdobí Kutnou Horu

20.08.2011 | Kutná hora - Víkend s historickými auty a také s řadou doprovodných akcí mohou strávit obyvatelé a návštěvníci Kutné Hory.

Číst více...

Veterány se rozloučily s Kutnou Horou

28.10.2010 | Kutná Hora – Za hlaholu fanfár se s městem stříbra v neděli rozloučila INT Veteran Rallye Kutná Hora 2010.

Číst více...

Karel IV. pozdravil kutnohorskou rallye

23.08.2010 | Císař římský a král český Karel IV., otec vlasti, zavítal v sobotu na zámek Žleby, aby pozdravil účastníky druhé mezinárodní kutnohorské veteran rallye, která nabídla opravdu reprezentativní přehlídku předválečných historických automobilů.

Číst více...

Do Kutné Hory zavítala veteránská rallye

21.08.2010 | Praha - Stovky příznivců historických aut se tento víkend sjely do Kutné Hory. Konal se tam totiž druhý ročník rallye veteránů. Mezinárodní závod do vrchu Kaňk navazuje na dlouholetou tradici silničních závodů, které se v Kutné Hoře konaly už od roku 1948. Každý rok tak mají milovníci automobilových veteránů možnost vidět značky, které brázdily české silnice před desítkami let.

Číst více...

Automobiloví veteráni závodili v Kutné Hoře

20.09.2009 | Od 14. do 16. srpna se v Kutné Hoře konala jízda historických vozidel do vrchu. Tato akce navazuje na předešlou tradici závodů do vrchu. Diváci mohli během závodu vidět skutečné motoristické staříky, kteří však překvapili svým výkonem. Především majitelé veteránů využili závodů k výměně zkušeností a k porovnání a předvedení svých miláčků. Diváci veteránského závodu se pak mohli zúčastnit vložených soutěží, například o nejkrásnější automobil.

Číst více...

Děda Mládek rozezpíval náměstí

17.08.2009 | Kutná Hora - Večerní doprovodný program INT VETERAN RALLYE Kutná Hora 2009 přilákal na Palackého náměstí množství diváků.

Číst více...

Veterány uvidí Kutná Hora za rok znovu

16.08.2009 | Kutná Hora - Nultý ročník Int Veteran Rallye Kutná Hora 2009 zná vítěze, legendy na čtyřech kolech zamířily domů.

Číst více...

Veterány v sobotu závodily

15.08.2009 | Kutná Hora – První kolo závodu INT VETERAN RALLYE Kutná Hora 2009 odstartovalo dopoledne z Kutné Hory na Kaňk.

Číst více...